Makrobet144 Giriş – makrobet144.com Yeni Giriş Adresi

Makrobet144 Giriş – makrobet144.com Yeni Giriş Adresi

Makrobet giriş adresi, btk engeli sonrası makrobet144 olarak güncellendi. Makrobet adres değişikliği zorunlu bir değişiklik olup makrobet güncel giriş adresine sayfamızdan anlık olarak ulaşabilirsiniz. Bu çalışma, güncellenen adresleri size daha çabuk ulaştırma üzerine kurulmuştur. Bilgi ve teknoloji daire başkanlığınca uygulanan erişim engellerinin ardından yeni giriş adreslerini alarak hizmetlerine devam eden makrobet, sosyal medya adreslerini ön plana çıkararak bu değişiklikleri sizlere aktarmak istemektedirler.

Makrobet’e Neden Girilmiyor?

Makrobet’e giriş yapamayan kullanıcılarımız için hazırlanmış olan ve aynı zamanda hem güncel adreslerimizde hem de sosyal medya adreslerimizde yayınlanan bu kılavuz yazımıza hoşgeldiniz. İlk olarak yapmanız gereken elinizdeki adresin güncel giriş adresi olup olmadığını Öğrenmektir.  Bu bilgiyi Twitter adresimiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Eğer hala sisteme giriş yapamıyor iseniz yapmanız gereken birkaç basit işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki kullandığınız Tarayıcınızın çerez ayarlarını güncellemektir. Bir diğer işlem ise kullandığınız tarayıcıyı değiştirmektir. Eğer hala siteye giriş yapamıyorsanız, VPN aracini kullanarakSisteme giriş yapabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki VPN aracı internet hızınızı düşüre bilmektedir ve bu sebepten dolayı canlı bahisleriniz de aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Firma bu araç için sorumluluk kabul etmemektedir.

Makrobet Bedava Bonus

Makrobet  bedava bonus dağıtmaya devam etmektedir. Bonus sistemlerini değiştirerek sektörde büyük bir yankı meydana getiren makrobet ailesi bir çok bedava bonus vermektedir. Bunlardan ilki Casimo ve rulet oyunlarında ücretsiz dağıtılan free spin bonuslarıdır.. Bu bonusları alabilmek için yapmanız gereken tek şey sistemi resmi bir biçimde üye olmaktır. Üyeliğinizi aldıktan ve aktif hale getirdikten sonra müşteri destek hattımız aracılığı ile hesabınıza bonuslar tanımlanacaktır. Fakat kazançlarınızı çeke bilmeniz için gerekli olan bir oran bulunmaktadır. Ayrıca Çevrim siz poker oyunlarında sizlere verilecek olan bonuslar ile oyun oynaya bilmektesiniz. Futbol ve basketbol gibi spor müsabakaları ile ilgili verilen yeni bonuslar sitemizde açıkça belirtilmiş bulunmaktadır. Çifte şans sistemini yakın zamanda oranlarımızın arasına eklemiş bulunmaktayız.  Daha ayrıntılı bilgi için lütfen giriş adreslerimizdeki yazılarımızı inceleyiniz.

Etiket: makrobet 144, makrobet144, makrobet144.com